ویرانی ایران ورزشگاه ازبکستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ویرانی: ایران ورزشگاه ازبکستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (662)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

امیدواریم تک تک لحظاتتان در این هفته، مثل حس شیرین این دو فسقلی در این تصویر باشد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

تبریک فراوان به مهراوه زن شریفی نیا، بازیگر با اخلاق سینما و تلویزیون که موفق به کسب جایزه عالی ترین بازیگر جشنواره فیلم یونان شده است هست. مهراوه این جایزه را جهت بازی خود در فیلم “پرسه در حوالی من” گرفته هست. پست تبریک سارا بهرامی را شاهد هستید.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

بابک کریمی خوب آرد خورده و یک دور هم در تخم مرغ غلتانده شود، آماده “بابک سوخاری” شدن است.

آخ آخ آخ آخ ارسطو خان باز هم ازدواجی شده است و نقطه ضعفش در برابر زن های خارجی کار دستش داده هست. در این جا هم در کنار الی زن در نفر بر هستند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

اما بازیگر ناشناخته الی زن کیست؟! نیلوفر رجایی فر هنرجو و بازیگر تئاتر که نخستین تجربه تلویزیونی خود را در “پایتخت 5” کسب کرده است.

یک چالشی در بین سلبریتی ها راه افتاده به نام “چالش بی زباله”. خیلی هم چالش مثبت و خوبی هست، ولی خب بعضی عزیزان آن را وارد فاز کمدی کرده اند، مثل همین رویا زن نونهالی که خودش را کیسه زباله پیچ کرده و کنار هوا آب انداخته هست. گویا زن نونهالی، “بی زباله” را با “من یک زباله هستم” اشتباه گرفته است.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

به به. مگر داریم زیباتر از بهار؟ سلفی بهاری هوتن شکیبا در دامان طبیعت.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

سحر قریشی و سمانه پاکدل این تصویر را از رفاقت ناب خود به صرف انواع و اقسام کباب ها ثبت کردند. میخواستم به غلط های نگارشی و املایی سحر گیر بدهم که یادم افتاد سحر قریشی کیست و چه سابقه ای در عرصه های علمی و فرهنگی دارد، لذا بیخیال شدم.

دیروز تولد نوید جان محمدزاده بود، ستاره پرفروغ سینما و تئاتر کشور عزیزمان ایران که تازه در اول کارش است و در آینده بیش از پیش خواهد درخشید. تبریک فراوان به نوید عزیز و همچنین جامعه تئاتر و سینما. استوری تبریک امیر جعفری را شاهد هستید.

توصیه احمد مهرانفر به بهرام افشاری که کارش در پایتخت بسیار گُل کرده است و توانسته به عنوان پدیده تلویزیون در نوروز لقب بگیرد.

امیر جدیدی هم تولد ببر کورد فروردینی را تبریک گفت.

تصویری از پوستر فیلم تازه اصغر خان فرهادی که روز گذشته از آن رونمایی شد. فیلم “همه می دانند” با بازی پنه لوپه کروز و خاویر باردم که جهت نخستین بار در افتتاحیه جشنواره فیلم کن به اکران در خواهد آمد. امیدواریم شرایط هر دو طرف، هم فیلم و هم فضای سینمای کشور عزیزمان ایران طوری باشد که مردم کشور عزیزمان ایران بتوانند ساخته ی کارگردان پر افتخار کشورشان را در سینماها ببینند.

باز هم تبریک و شادباش، این بار به مناسبت به دنیا آمدن دو قلو های نازنین فلامک جنیدی و همسر عزیزش. امیدواریم قدمشان خیر باشد و تنشان سلامت.

پیشنهاد بودجه ای مهراب قاسمخانی جهت صدا و سیما، در تصویر العمل به ساسنور عجیب لوگوی کلوب رم در برنامه گزارش ورزشی.

عکس بهاری ملیکا زارعی در کنار یک رودخانه. ملیکا در اینترنت بسیار فعال و پرکار است و جور عدم فعالیت خواهرش در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … را هم می کشد.

عکس زیبای دانیال حکیمی در حال گشت و گذار در یکی از ارتفاعات وطن.

هنرنمایی یکی از هواداران علی صادقی که با ایموجی تصویر او را اینگونه خلق کرده است.

مهران خان احمدی در کنار دو بازیگر خارجی فیلمش یعنی “مصادره” که جهت اکران شخصی آن به کشور عزیزمان ایران آمده بودند.

گوهر خیراندیش از معدود کسانی است که علی کریمی در کنار آن ها تصویر یادگاری گرفته و به اشتراک گذاشته است.

تنها مواقعی که مینا وحید لباس عجیب و غریب تنش نیست، زمانی است که تصویر های مربوط به گریم کارهایش را میگذارد، بقیه مواقع دست کم یک پتو مسافرتی به همراه دارد.

سلفی مرجانه گلچین و دوست قدیمی اش بعد از تماشای یک تئاتر.

رز رضوی و سهراب پاکزاد در یک روز به دنیا آمده اند، یعنی روز تولدشان یکی هست. همین عنوان باعث شده است این دو عزیز یکی از جلف ترین ویدئو های تاریخ را ساخته و روی اینستاگرامشان آپلود کنند. اگر اعصاب و حوصله درست و حسابی دارید میتوانید این ویدئو را در اینجا ببینید.

کاوه رضایی فوتبالیست جوان و بی حاشیه تیم ملی کشورمان در حال فرانسه گردی.

امید نعمتی خواننده خوب کشورمان تصویری از کودکی های خود به مناسبت تولدش به اشتراک گذاشته هست. از کلاه و چکمه کودکی های امید که یک دهه شصتی است کاملا میتوان دریافت که امید از قشر مرفه جامعه بوده هست، وگرنه کودکان قشر میانگین و ضعیف جامعه کلاهخود کاموایی به سر میکردند و چکمه ارزش هم در عالی ترین حالت سیاه قیری یا قرمز بود.

سارا زن فرقانی، بازیگر سریال پایتخت که به همراه خواهرش نقششان این است که صرفاً در کادر حضور داشته باشند.

این هم خواهرش نیکا خانم! البته نیکا پر کار تر از خواهرش بوده، چون یک بار غرق و یک بار هم خون دماغ شده است است!

عمو اسدالله یکتا و پسران و نوه هایش در مراسم خوش حالی تولد مادر خانه. آرزوی سلامتی و لحظاتی پر از مهر و آسایش داریم جهت این زوج عزیز.

نوید محمدزاده نتوانست همه لطف دوستان و هوادارانش را یک جا پاسخ بدهد و زیر فشار دوستی این شکلی شد!

امروز هجدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد محمدعلی فردین هم هست. مرد دوست داشتنی و تکرار نشدنی سینمای کشور عزیزمان ایران که “فردین بودن” را فقط به فیلم هایش محدود نکرد و در جامعه و کنار مردم همواره فردین بود. روحش شاد و یادش گرامی باد.

علیرضا آرا هم نشان داد که یک موتورباز حرفه ای است و عالی ترین تصویر های یادگاری را در کنار زیباترین موتور ها میگیرد.

پیام عکس: هِلِه دان دان دان هِلِه یه دانه بخوانید، بی ام دبلیو کروک سوار شوید.

بهنام جان فقط جسارتاً پیش از این جور خاطره بازی ها با برادران خسروی هماهنگ میکردی، چون بدون شک تا الآن بلاک شده است ای! سیروان در آن دوران فقط اوج سینه و سرشانه کار میکرده و باقی برنامه اش را گم کرده بود :))

بهنوش خانم، آن همه شور و حال چطور؟

آیدا نامجو در سواحل زیبای کیش با لباس غواصی. تعطیلات جهت بعضی عزیزان همچنان ادامه دارد.

ببخشید، خیلی عذر میخوام، علی آقا تلویزیون در حد و اندازه اش نیست، شما خودت را ناراحت نکن.

پستی که آرش قنادی بعد از معطلی یک ساعته در کافه گذاشت و بعد از آن بلند شد و رفت جهت خود یک قهوه ریخت.

تا حالا دیده بودید کلم بروکلی تا این ارتفاع بپرد؟!

مصطفی و مجتبی بلال حبشی، رحمان و رحیم سریال پایتخت که با ظاهر جالب و صدا و هنر شنیدنی ارزش از اتفاقات مثبت این سریال بودند.

نیما جان 10 روز دیگر هم به تعطیلات کش میدادی از اول اردیبهشت کار و زندگی را شروع میکردی.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | زباله | بازیگر | تصویری | پایتخت 5 | اینستاگرام | کیسه زباله | سریال پایتخت

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (662)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs