ویرانی ایران ورزشگاه ازبکستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

ویرانی: ایران ورزشگاه ازبکستان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی ورود سامانه بارشی به کشور از فردا

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن دما و وزش باد شدید تاکید کرد: مسافران نوروزی از روشن کردن آتش در مناطق جنگلی و مستعد خودداری ک

ورود سامانه بارشی به کشور از فردا

ورود سامانه بارشی به کشور از فردا

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن دما و وزش باد شدید تاکید کرد: مسافران نوروزی از روشن کردن آتش در مناطق جنگلی و مستعد خودداری کنند.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه براساس تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی امروز (۳ فروردین) آسمان اغلب مناطق کشور صاف و آفتابی، گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، اظهار کرد: بعد ازظهر امروز در بعضی مناطق استان های کرمان و سیستان و بلوچستان زیاد کردن ابر و بارش پراکنده، گاهی وزش باد آینده نگری می شود.

ورود سامانه بارشی به کشور از فردا

وی با بیان اینکه فردا (۴ فروردین) اکثر مناطق کشور هوا پایدار همراه با وزش باد خواهند داشت، تصریح کرد: در این روز به باعث وزش باد شدید جنوبی در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل زیاد کردن دما محسوس و حدود ۸ تا ۱۲ درجه آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در ادامه تاکید کرد: به مسافران نوروزی توصیه می شود که جهت جلوگیری از خسارات احتمالی از روشن کردن آتش و همچنین رها کردن آن در مناطق جنگلی و مستعد آتش سوزی خودداری کنند.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن دما و وزش باد شدید تاکید کرد: مسافران نوروزی از روشن کردن آتش در مناطق جنگلی و مستعد خودداری ک

به گفته وظیفه از بعد ازظهر فردا با ورود سامانه بارشی در بعضی مناطق شمال غرب کشور رشد ابر و وزش باد شدید آینده نگری می شود که از آخرهای وقت این روز رگبار و رعد و برق در این مناطق شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: روز یکشنبه (۵ فروردین) با توسعه سامانه بارشی در مناطق شمال غرب و به تدریج بعضی مناطق غرب کشور و در بعدازظهر دامنه های جنوبی البرز زیاد کردن ابر همراه با رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید آینده نگری می شود.

وظیفه با اشاره به وزش باد شدید جنوبی و خیزش گرد و خاک در کشور عراق و انتقال آن به کشور گفت: از آخرهای وقت فردا و طی روز یکشنبه (۵ فروردین) در استان های واقع در شمال غرب، غرب و جنوب غرب پدیده گرد و خاک و کم کردن کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست.

ورود سامانه بارشی به کشور از فردا

وظیفه در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا صاف، در بعد ازظهر زیاد کردن ابر و وزش باد با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتی گراد و روز یکشنبه (۵ فروردین) کمی ابری، در بعد ازظهر زیاد کردن ابر در آخرهای وقت رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتی گراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: همراه | فروردین | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs